cateringgdynia.pl

Pod tym adresem internetowym (cateringgdynia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich zmian. Za darmo zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!