cateringgdynia.pl

Pod tym adresem internetowym (cateringgdynia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony internetowe znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne domeny dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przekazać nam swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich poprawek. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo skierowana jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!