O nas

onas2

Witamy w Adria Bistro. Naszą ofertę przygotowaliśmy dla osób szukających niezobowiązującego miejsca, serwującego dobre jedzenie. W Gdyni działamy od 2013 roku, serwując zdrowe i pyszne posiłki w formie bufetu. Oprócz tego oferujemy:

W naszym menu znajdą Państwo zarówno tradycyjne dania polskie, jak i inspirowane kuchnią międzynarodową, na przykład śródziemnomorską czy tajską oraz amerykańską. Nasz kucharz, mający 20 lat doświadczenia zawodowego, wciąż szuka nowych smaków i zapachów, łącząc i mieszając to, co już znane, by uzyskać coś nowego i znakomitego – a wynikami tych poszukiwań dzieli się z naszymi klientami.

Gotujemy, smażymy, grillujemy… Stosujemy wszystkie znane techniki, w tym nowoczesne – np. sous-vide – by uzyskać jak najlepsze kulinarne efekty. Wszystkie potrawy przygotowujemy na bieżąco, ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników, bez sztucznych polepszaczy smaku i zapachu. Dzięki temu są one pożywne, zdrowe i smaczne. Nie przez przypadek bowiem nazwaliśmy nasze bistro Adria – w ten sposób bezpośrednio nawiązujemy do znakomitej tradycji znanego w XX-leciu międzywojennym warszawskiego lokalu.

Jakość naszych usług potwierdza długa lista firm, dla których realizowaliśmy zamówienia. Są wśród nich m.in. Warta S.A., Cosinus, Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy, ARiMR, ARR, PUP, Expert, Centrum Tańca Szczepan, PIHZ i Net Logic. W zakresie dostaw towarów współpracujemy między innymi z Iglotex i Pepsi.

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami osób zadowolonych ze świadczonych przez nas usług cateringowych w Gdyni.

Kochaj to, co jesz – wybieraj dobre jedzenie. W Gdyni – w Adria Bistro