692 997 710
Catering w Gdyni

Referencje

Nasze usługi cateringowe zostały docenione zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i przez wielu mieszkańców Trójmiasta, których nie zawiódł smak przygotowywanych przez nas potraw.

W imieniu STOWARZYSZENIA PRODUCENTÓW RYB ŁOSOSIOWATYCH pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Hannie Stasiak i całemu zespołowi pracowników Hotelu SPA FALTOM w Rumi, za pomoc w organizacji XXXVIII Krajowej Konferencji-Szkolenia dla Hodowców Ryb Łososiowatych, która odbyła się w dniach 09-12.10.2013r i uczestniczyło w niej ok. 250 osób.
(…)
Doceniamy Państwa zrozumienie, otwartość, elastyczność i indywidualne podejście do potrzeb klienta.
(…)

Jacek Juchniewicz
PREZES ZARZĄDU Stowarzyszenia Produdentów Ryb Łososiowatych w Lęborku

Pracownicy Hotel SPA Faltom, pod kierunkiem kierownika gastronomii Pani Katarzyny Michałkiewicz, świadczyli szeroki zakres wysoko wyspecjalizowanych usług recepcyjnych i gastronomicznych dla ICU 2011 – International Congress on Ultrasonics na zlecenie Instytutu Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Gdańskiego.

Cechujące pracowników: sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.
(…)

Prof. Bogumił B.J.Linde
Dyrektor Instytutu Fizyki Doświadczalnej, Uniwersytet Gdański

Niniejszym pragniemy bardzo podziękować za przeprowadzoną przez Hotel Faltom w Rumi w okresie od 15.10.2012 do 15.11.2012 obsługę cateringową dla ok. 150 osób w okresie przygotowywania do otwarcia sklepu Media Markt w Gdyni.

Potrawy serwowane podczas cateringu były zróżnicowane i smaczne.
Obsługa kelnerska Hotelu Faltom wyróżniała się profesjonalizmem i dyplomatycznym podejściem nawet do nietypowych sytuacji oraz rzetelnością i starannością wykonania kompleksowej usługi.
Jesteśmy pod wrażeniem niezwykłej dbałości o komfort naszych Pracowników i Podwykonawców.
(…)

Ryszard Gembka
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY Media Markt

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 44 wielokrotnie korzystała z usług cateringowych Hotelu Faltom w Rumi przy okazji spotkań szkoleniowych oraz uroczystości firmowych dla 50-250 osób, organizowanych na terenie naszego zakładu.

Wyrażamy uznanie dla profesjonalnej obsługi pracowników działu gastronomicznego Hotelu Faltom, którzy idealnie dopasowują rodzaj menu wraz z wystrojem stołów do potrzeb i oczekiwań naszej Firmy.
(…)
Doskonała organizacja pracy, punktualność i elastyczność, a także doskonałe wyczucie smaku i niezwykły sposób podania posiłków to niewątpliwe atuty Hotelu Faltom.
(…)

Jacek Borowy
DYREKTOR CENTRUM SPRZEDAŻY Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Pragnę Państwu serdecznie podziękować za miłą i profesjonalną obsługę podczas szkoleń w ramach programu „Akademia ENERGI”, realizowaną pod koniec 2011 roku.
Korzystając z okazji, w Nowym Roku pragnę życzyć Państwu, by cechy, z którymi kojarzyć nam się będzie Hotel Faltom: wysoka jakość obsługi, uprzejmość Personelu i smaczna kuchnia pozostały na niezmiennie wysokim poziomie, zaś co może być lepszym, niech takowym się stanie i wyróżnia was spośród innych.
(…)

Marzanna Kierzkowska
Kierownik Biura Komunikacji, ENERGA-OPERATOR S.A.

Z przyjemnością informujemy, iż firma Ziaja od lat jest stałym Partnerem Hotelu Faltom w Rumii w zakresie organizacji dla Ziaja: pobytów szkoleniowych, konferencji dla Klientów oraz imprez dla Pracowników.
(…)
Jakość usług oferowanych przez Hotel SPA Faltom oceniamy na najwyższym poziomie i składają się na to nie tylko profesjonalne usługi hotelowe i gastronomiczne, które nasi Klienci oceniali jako najlepsze w Trójmieście, ale również zwracanie szczególnej uwagi na potrzeby Klienta, profesjonalizm, elastyczność i miły kontakt ze strony kadry zarządzającej hotelem oraz obsługi.
(…)

Justyna Piórkowska
DZIAŁ MARKETINGU, Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

(…)
Wszystkie posiłki (przyjęcie powitalne, śniadania, lunche), a także poczęstunek w przerwach kawowych pomiędzy wykładami charakteryzowały się wykwintną formą i znakomitym, oryginalnym smakiem.
(…)

Prof. dr hab. Michał Żelechower
KATEDRA NAUKI O MATERIAŁACH, POLITECHNIKA ŚLĄSKA

W dniach 12-13 kwietnia 2010 roku w Hotelu Spa Faltom e Rumi odbyła się konferencja sprzedażowa PKN ORLEN S.A. Regionu Handlu Detalicznego Zachód dla Grupy 120 osób.
Jeszcze na etapie ustaleń organizacyjnych byliśmy zadowoleni z elastycznego podejścia i dopasowania oferty dokładnie do naszych preferencji.

Hotel Faltom wyróżnił się spośród innych ofert najlepszą relacją ceny do jakości świadczonych usług.
(…)

Mieczysław Maciej Bittner
DYREKTOR REGIONU HANDLU DETALICZNEGO ZACHÓD, PKN ORLEN S.A.
Małgorzata Kozicka
MŁODSZY SPECJALISTA, REGION HANDLU DETALICZNEGO ZACHÓD, PKN ORLEN S.A.

Pragniemy jeszcze raz bardzo gorąco podziękować Pani Hannie Stasiak, która koordynowała przygotowania spotkania po latach w dniu 02.06.2012 naszego grona kolegów i pedagogów Technikum Elektrycznego w Wejherowie.
Sam etap planowania i wspólnego układania menu na tę okazję był wielce obiecujący, ale sewis i wreszcie niezrównany smak potraw podbił nasze serca! Prosimy tu o przekazanie naszego uznania dla kucharzy i kelnerów.
(…)

Rafał Pietrzak i Andrzej Kluge
KOLEŻEŃSKI KOMITET ORGANIZACYJNY SPOTKANIA PO LATACH ABSOLWENTÓW „ELEKTRYKA”

Chcielibyśmy podziękować FIRMIE FALTOM-CATERING, która przygotowała dla nas przyjęcie I Komunijne.

Profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Niezwykle elastyczne podejście do Klienta przy tworzeniu indywidualnych ofert, punktualność, fachowe podejście, a przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie podane w bardzo atrakcyjnej oprawie z zachowaniem rozsądnej ceny.
Wszystkie te punkty zdecydowały, iż wybraliśmy na naszą rodzinną imprezę właśnie Państwa Firmę.
(…)
P.S.
Proszę przekazać szczególne podziękowania dla obsługi, która gościła u nas w domu podczas przyjęcia.

Zbigniew Bojarski
WILLA STERNIK

Kilka razy mieliśmy okazję delektować się smacznymi daniami w Państwa Restauracji i przy okazji organizacji przyjęcia komunijnego naszej córki postanowiliśmy zamówić Wasz catering (dania na gorąco i zimne zakąski) wraz z obsługą kelnerską do domu.

Wszystko było na najwyższym poziomie, tak jak się tego spodziewaliśmy. Niezwykły smak i elegancki, profesjonalny serwis był chwalony przez wszystkich naszych Gości – tym bardziej dziękujemy!

Paula i Rafał Knop

Sympatyczne opinie klientów motywują nas do dalszej pracy i rozwoju osobistego. Jest nam niezmiernie miło dodawać smaku weselom, poprawinom, przyjęciom komunijnym czy urodzinom. Każda okazja do świętowania jest dla nas powodem, by przygotowywać pyszne dania i serwować je na najwyższym poziomie. Wiemy bowiem, że wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowo smacznej oprawy.

Catering Gdynia
Pasja i profesjonalizm